Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii utilizare - "Sistem Electronic de Management Scolar"
- Număr anunț
- DA41055510
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,,SAMSON BODNARESCU'' GALANESTI (CUI 14117656)
- Furnizor / câștigător
- SMART EDUTECH S.R.L. (CUI 47395926)
- Cod CPV
- 48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.720 RON
- Valoare atribuită
- 3.720 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:56
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.720 RON
din 3.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro