Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)

Număr anunț
DA41055305
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "George Baritiu (CUI 4480106)
Furnizor / câștigător
114 SANITAS SRL (CUI RO7432391)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.057,85 RON
Valoare atribuită
2.057,85 RON
Data publicării
26.08.2026 12:46
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.057,85 RON

din 2.057,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.