Ofertă acceptată Cumpărare directă

17.5L 5buc,amorsa 5L 5buc,ideaa bej 0.75 36buc,trafalet 25cm 5buc,set zurav 10cm 5buc,mix..

Număr anunț
DA41055260
Autoritate contractantă
Colegiul Economic "George Baritiu (CUI 4480106)
Furnizor / câștigător
114 SANITAS SRL (CUI RO7432391)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.357,85 RON
Valoare atribuită
5.357,85 RON
Data publicării
26.08.2026 12:43
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.357,85 RON

din 5.357,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.