Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cherestea Rasinoase+Teava Drept
- Număr anunț
- DA41040210
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic ,,ANA-IPATESCU (CUI 4547044)
- Furnizor / câștigător
- GHERSA COMERT SRL (CUI 5868794)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.944,63 RON
- Valoare finală
- 1.944,63 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 14:32
- Data finalizării
- 26.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.