Ofertă refuzată Cumpărare directă

REPARAȚIE/REFACERE TEREN SPORT – ȘCOALA LILIEȘTI

Număr anunț
DA41039245
Autoritate contractantă
Orasul Baicoi(Primaria Oras Baicoi) (CUI 2845710)
Furnizor / câștigător
ICABE SERVCONS S.R.L. (CUI 41574450)
Cod CPV
45236119-7 · Lucrari de reparare a terenurilor de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204.336 RON
Valoare finală
204.336 RON
Data publicării
24.08.2026 13:35
Data finalizării
26.08.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.