Ofertă acceptată Cumpărare directă

chet tipizate scolare (cataloage + registre) NUMAR DE REFERINTA: TipoTaida 520 PRET DE CATALOG: 705,

Număr anunț
DA41055956
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNIOLOGIC "DIMITRIE LEONIDA (CUI 4541904)
Furnizor / câștigător
ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
705 RON
Valoare atribuită
705 RON
Data publicării
26.08.2026 13:19
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

705 RON

din 705 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.