Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ARTICOLE UNICA FOLOSINTA - BOLURI ; LINGURITE ; CASEROLE ; FARFURII
- Număr anunț
- DA41055262
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- SOFIPEX BUSINESS EXPERT SRL (CUI 36029733)
- Cod CPV
- 39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.429,95 RON
- Valoare atribuită
- 4.429,95 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:43
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.429,95 RON
din 4.429,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro