Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări Lucrări de montare ușă din aluminiu cu panelde montare ușă din aluminiu cu panel
- Număr anunț
- DA41054608
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- DELTA SIS S.R.L. (CUI 49992122)
- Cod CPV
- 44221230-6 · Usi glisante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 22.985 RON
- Valoare atribuită
- 22.985 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:10
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
22.985 RON
din 22.985 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro