Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proiect tehnic pentru investitia: "EXTINDERE RETEA DE CANALIZARE SI ALIMENTARE CU APA"

Număr anunț
DA41053839
Autoritate contractantă
COMUNA RODNA (CUI 4512321)
Furnizor / câștigător
CONALID SRL (CUI RO10844872)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185.000 RON
Valoare atribuită
185.000 RON
Data publicării
26.08.2026 11:29
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185.000 RON

din 185.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.