Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie cizme de cauciuc
- Număr anunț
- DA41053585
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii prin U.M. 02016 Babadag (CUI 4321518)
- Furnizor / câștigător
- G.N.-GROUP SRL (CUI RO6687001)
- Cod CPV
- 18812200-6 · Cizme de cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.037,25 RON
- Valoare atribuită
- 2.037,25 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:16
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.037,25 RON
din 2.037,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro