Ofertă acceptată Cumpărare directă

Formulare pentru Comuna Ciumani

Număr anunț
DA41053553
Autoritate contractantă
COMUNA CIUMANI (CUI 4367922)
Furnizor / câștigător
F & F INTERNATIONAL SRL (CUI RO2973264)
Cod CPV
22822200-0 · Formulare comerciale necontinue (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,26 RON
Valoare atribuită
61,26 RON
Data publicării
26.08.2026 11:14
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,26 RON

din 61,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.