Ofertă acceptată
Cumpărare directă
16.10.2.2 REGISTRU LENJERIE A4 100 FILE F/V DUPLEX SPITAL ALBA
- Număr anunț
- DA41053303
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Alba Iulia (CUI 4613342)
- Furnizor / câștigător
- CORA PRINT S.R.L. (CUI 43372601)
- Cod CPV
- 22820000-4 · Formulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 503 RON
- Valoare atribuită
- 503 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 11:03
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
503 RON
din 503 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro