Ofertă acceptată
Cumpărare directă
: Realizare instalatie de utilizare Post Trafo necesară functionalitatii ob. inv CCI
- Număr anunț
- DA41042162
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
- Furnizor / câștigător
- MAFIN SRL (CUI RO10786968)
- Cod CPV
- 45232220-0 · Lucrari de constructii de posturi de transformare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 614.275,28 RON
- Valoare atribuită
- 614.275,28 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 08:33
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
614.275,28 RON
din 614.275,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro