Ofertă acceptată Cumpărare directă

intocmire documentatie tehnica modificare tema pentru obiectivul REABILITARE ENERGETICA SC.URLETA

Număr anunț
DA41037641
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI BANESTI (CUI 2844731)
Furnizor / câștigător
METROPOLITAN ARCHITECTURE STUDIO SRL (CUI RO18480785)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
40.000 RON
Valoare atribuită
40.000 RON
Data publicării
24.08.2026 11:56
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

40.000 RON

din 40.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.