Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Router Wireless Mercusys MR30G, AC1200 Dual Band, Gigabit, IPTV, IPv6
- Număr anunț
- DA41056535
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Anastasescu (CUI 4568330)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181,80 RON
- Valoare atribuită
- 181,80 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:51
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
181,80 RON
din 181,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro