Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROATA FIXA PA/CAUC 100MM/160KG+PLACA

Număr anunț
DA41055002
Autoritate contractantă
Opera Maghiara Cluj-Napoca (CUI 4288357)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
34324000-4 · Roti, piese si accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
842,10 RON
Valoare atribuită
842,10 RON
Data publicării
26.08.2026 12:29
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

842,10 RON

din 842,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.