Ofertă refuzată Cumpărare directă

Reabilitare sistem central de comanda retea si internet

Număr anunț
DA41054780
Autoritate contractantă
Spitalul de REcuperare Cardiovasculara " Dr. Benedek Geza" Covasna (CUI 4404559)
Furnizor / câștigător
CSABYGABY S.R.L. (CUI 32107723)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.120 RON
Valoare finală
38.120 RON
Data publicării
26.08.2026 12:19
Termen limită
06.09.2026 17:00
Data finalizării
01.09.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.