Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE DE CURATENIE SI IGIENIZARE Numar de referinta: 164 Pret de catalog: 2.134,16 RON / U

Număr anunț
DA41050206
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII "NICOLAE POPOVICIU" BEIUS (CUI 10869320)
Furnizor / câștigător
IANATETI IMPEX SRL (CUI 8784051)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.134,16 RON
Valoare atribuită
2.134,16 RON
Data publicării
25.08.2026 21:07
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.134,16 RON

din 2.134,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.