Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie poarta
- Număr anunț
- DA41041233
- Autoritate contractantă
- ORASUL PECICA (CUI 3519550)
- Furnizor / câștigător
- STAN GATE'S S.R.L. (CUI 47186172)
- Cod CPV
- 45262400-5 · Lucrari de asamblare a structurilor metalice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.500 RON
- Valoare atribuită
- 7.500 RON
- Data publicării
- 24.08.2026 15:47
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 15:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.500 RON
din 7.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro