Acasă · Licitații
· Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet Microsoft Office 2021 Pro Plus
- Număr anunț
- DA41057272
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC KEMENY ZSIGMOND GHERLA (CUI 36433447)
- Furnizor / câștigător
- GKTECH SRL (CUI RO34832751)
- Cod CPV
- 48300000-1 · Pachete software pentru creare de documente, pentru desen, imagistica, planificare si productivitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 59.220 RON
- Valoare atribuită
- 59.220 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:32
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 15:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
59.220 RON
din 59.220 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro