Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii ambulanta B2 competitie fotbal U19 cupa Romaniei 02.09.2026 ora 12 stad. Siderurgistul
- Număr anunț
- DA41056982
- Autoritate contractantă
- Liceul cu Program Sportiv Galati (CUI 3126594)
- Furnizor / câștigător
- CORALIN FREE WAY SRL (CUI RO28366460)
- Cod CPV
- 85143000-3 · Servicii de ambulanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:15
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro