Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET AFISE 50 x 70
- Număr anunț
- DA41056490
- Autoritate contractantă
- MUZEUL BRAILEI (CUI 5217575)
- Furnizor / câștigător
- EPICO TIC S.R.L. (CUI 40360459)
- Cod CPV
- 79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 392,52 RON
- Valoare atribuită
- 392,52 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:49
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
392,52 RON
din 392,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro