Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti

Număr anunț
DA41056046
Autoritate contractantă
EDITURA JUNIMEA IASI (CUI 8207746)
Furnizor / câștigător
PIM SRL (CUI RO1988097)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
932,10 RON
Valoare atribuită
932,10 RON
Data publicării
26.08.2026 13:25
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

932,10 RON

din 932,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.