Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACR39U - cititor de carduri de sanatate certficat CNAS - ACS ACR39U ACR 39U

Număr anunț
DA41055921
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Teodor Andrei" Lugoj (CUI 2501652)
Furnizor / câștigător
GEMCARD SERVICES SRL (CUI RO31087725)
Cod CPV
30233300-4 · Cititoare de carduri inteligente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
399,80 RON
Valoare atribuită
399,80 RON
Data publicării
26.08.2026 13:17
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

399,80 RON

din 399,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.