Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mat curatenie

Număr anunț
DA41055158
Autoritate contractantă
TEATRUL MUNICIPAL CSIKIJATEKSZIN (CUI 11418816)
Furnizor / câștigător
COMCOLOR SRL (CUI RO514923)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
455,37 RON
Valoare atribuită
455,37 RON
Data publicării
26.08.2026 12:37
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

455,37 RON

din 455,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.