Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet materiale

Număr anunț
DA41054504
Autoritate contractantă
COMUNA MASTACANI (PRIMARIA MASTACANI) (CUI 4322254)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.902,24 RON
Valoare atribuită
2.902,24 RON
Data publicării
26.08.2026 12:06
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.902,24 RON

din 2.902,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.