Ofertă acceptată Cumpărare directă

Iluminat Stradal

Număr anunț
DA41051933
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVITA (CUI 4663480)
Furnizor / câștigător
RGI ELECTROWIRE S.R.L. (CUI 43763707)
Cod CPV
34993000-4 · Iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.037,88 RON
Valoare atribuită
4.037,88 RON
Data publicării
26.08.2026 09:54
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.037,88 RON

din 4.037,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.