Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lucrari de reparatii, zugravit la interior
- Număr anunț
- DA41050190
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA VANATORI (CUI 39384250)
- Furnizor / câștigător
- CERVENSZKI CONSTRUCTII GENERALE (CUI RO26372253)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.504,13 RON
- Valoare atribuită
- 39.504,13 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 20:20
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.504,13 RON
din 39.504,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro