Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IGIENIZARE SI REAMENAJARE BAI
- Număr anunț
- DA41047678
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DE URGENTA "ELENA BELDIMAN" BARLAD (CUI 4446481)
- Furnizor / câștigător
- MAC-SINED SRL (CUI 28988234)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 66.000 RON
- Valoare atribuită
- 66.000 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 13:33
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 15:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
66.000 RON
din 66.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro