Ofertă acceptată Cumpărare directă

UROMITEXAN SOL.INJ. 400MG/4ML FIOLA 4 ML X 15 - MESNUM

Număr anunț
DA41043713
Autoritate contractantă
SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
Furnizor / câștigător
FARMACEUTICA REMEDIA DISTRIBUTION & LOGISTICS S.R.L. (CUI RO3572074)
Cod CPV
33652300-8 · Imunosupresoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.177,63 RON
Valoare atribuită
3.177,63 RON
Data publicării
25.08.2026 10:10
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.177,63 RON

din 3.177,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.