Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Curs notiuni fundamentale de igiena Institutii Publice Grupe Mari
- Număr anunț
- DA41022686
- Autoritate contractantă
- Gradinita de Copii Nr.236 (CUI 4340218)
- Furnizor / câștigător
- CENTRUL DE FORMARE PROFESIONALA EURODEAL SRL (CUI 14869578)
- Cod CPV
- 80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare finală
- 2.600 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 09:58
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.