Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE SISTEM TIP SPLIT
- Număr anunț
- DA41057421
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- ANFEL TAVI INSTAL SRL (CUI RO35191990)
- Cod CPV
- 45331000-6 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.100 RON
- Valoare atribuită
- 1.100 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:41
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 15:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.100 RON
din 1.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro