Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie echipamente IT - Lot 2 - Proiect ECOFIT-HARD - ROBG00349

Număr anunț
DA41057375
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN DOLJ (CUI 4554238)
Furnizor / câștigător
ALIVE DEALS SOLUTIONS S.R.L. (CUI RO41475236)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
106.888 RON
Valoare atribuită
106.888 RON
Data publicării
26.08.2026 14:38
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

106.888 RON

din 106.888 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.