Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE CURATENIE

Număr anunț
DA41057261
Autoritate contractantă
COMUNA MOARA VLASIEI (Primaria Moara Vlasiei) (CUI 4532477)
Furnizor / câștigător
INTERMED GRUP DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 48573207)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.741,82 RON
Valoare atribuită
1.741,82 RON
Data publicării
26.08.2026 14:31
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 15:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.741,82 RON

din 1.741,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.