Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REPARATII LA HIDROIZOLATII

Număr anunț
DA41057232
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
ANDRA ZAH BUILDING S.R.L. (CUI 42067430)
Cod CPV
45261310-0 · Lucrari de hidroizolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.303,52 RON
Valoare atribuită
27.303,52 RON
Data publicării
26.08.2026 14:29
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.303,52 RON

din 27.303,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.