Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET MATERIALE INTRETINERE
- Număr anunț
- DA41055604
- Autoritate contractantă
- EXPLOATARE SISTEM ZONAL PRAHOVA SA (CUI RO18856244)
- Furnizor / câștigător
- BORSA COM SRL (CUI RO7090701)
- Cod CPV
- 44531700-8 · Articole cu filet din fier sau din otel (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 518,60 RON
- Valoare atribuită
- 518,60 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:01
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
518,60 RON
din 518,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro