Ofertă acceptată Cumpărare directă

Tensiometru cu para la manometru mecanic / aneroid RIESTER RI-SAN - manseta adulti

Număr anunț
DA41055279
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
Cod CPV
33123100-9 · Tensiometru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
544 RON
Valoare atribuită
544 RON
Data publicării
26.08.2026 12:44
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

544 RON

din 544 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.