Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SYNOLOGY DS423 4-Bay Diskstation NAS Realtek RTD1619B 4-core 1.7 GHz
- Număr anunț
- DA41055004
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA HUNEDOARA (CUI 9836760)
- Furnizor / câștigător
- COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:29
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro