Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari instalatii electrice

Număr anunț
DA41054865
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SF. DUMITRU,, CRAIOVA (CUI 17123300)
Furnizor / câștigător
ELPREST SRL (CUI RO6125160)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.843,62 RON
Valoare atribuită
12.843,62 RON
Data publicării
26.08.2026 12:23
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 12:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.843,62 RON

din 12.843,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.