Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI REPARATI SI IGENIZARI
- Număr anunț
- DA41052799
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ,, GR. TOCILESCU,, (CUI 33375686)
- Furnizor / câștigător
- ERK EFICIENT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 44587234)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 576.742,03 RON
- Valoare atribuită
- 576.742,03 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 10:36
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
576.742,03 RON
din 576.742,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro