Ofertă acceptată Cumpărare directă

MICROCATETER DE PERIFERIE ( PROGREAT MICROCATH COAXIAL/NONCOAXIAL)

Număr anunț
DA41047033
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
EXIMIA MEDICAL S.R.L. (CUI RO39470890)
Cod CPV
33111710-1 · Accesorii pentru angiografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.650 RON
Valoare atribuită
6.650 RON
Data publicării
25.08.2026 12:59
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.650 RON

din 6.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.