Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet articulatie auto
- Număr anunț
- DA41056423
- Autoritate contractantă
- COMUNA RADOVANU (CONSILIUL LOCAL RADOVANU) (CUI 3796845)
- Furnizor / câștigător
- RTP AUTO PARTS S.R.L. (CUI 48224096)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.019,64 RON
- Valoare atribuită
- 1.019,64 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:46
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 14:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.019,64 RON
din 1.019,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro