Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimantă laser monocrom Brother HL-L2442DW, A4, Wi-Fi, Duplex

Număr anunț
DA41056339
Autoritate contractantă
Serviciul Public de Alimentare cu Apa si Canal Titesti (CUI 51968568)
Furnizor / câștigător
PRISMA SMART SERVICES S.R.L. (CUI 51602043)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
700 RON
Valoare atribuită
700 RON
Data publicării
26.08.2026 13:42
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

700 RON

din 700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.