Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Proiectare Sisteme de Securitate
- Număr anunț
- DA41055443
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC " ALEXANDRU MOCIONI" CIACOVA (CUI 4358240)
- Furnizor / câștigător
- VIO-NET SRL (CUI RO18734581)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 12:52
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 12:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 2.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro