Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de recertificare a sistemului de management al sanatatii si securitatii in munca
- Număr anunț
- DA41048826
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA MANAGEMENTUL TRAFICULUI BUCURESTI SA (CUI 37832101)
- Furnizor / câștigător
- CERTIND SA (CUI RO15502676)
- Cod CPV
- 79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.100 RON
- Valoare atribuită
- 7.100 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 14:34
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.100 RON
din 7.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro