Ofertă refuzată Cumpărare directă

Cântar profesional mecanic cu taliometru BASIC SCALE -,Certificat CE ,-160kg

Număr anunț
DA41046102
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
V - ASCENDO PROD SRL (CUI RO6708147)
Cod CPV
42923200-4 · Cantare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.530 RON
Valoare finală
1.530 RON
Data publicării
25.08.2026 12:06
Data finalizării
26.08.2026 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.