Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VACCIN TETANIC ADSORBIT susp. inj. 0,5ml/doza
- Număr anunț
- DA41056197
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.332,81 RON
- Valoare atribuită
- 5.332,81 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:33
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 26.08.2026 13:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.332,81 RON
din 5.332,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro