Ofertă acceptată Cumpărare directă

Medicamente

Număr anunț
DA41049583
Autoritate contractantă
Orasul Stefanesti (CUI 3373403)
Furnizor / câștigător
ANCA FARM SRL (CUI RO13150581)
Cod CPV
33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
555,57 RON
Valoare atribuită
555,57 RON
Data publicării
25.08.2026 15:27
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

555,57 RON

din 555,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.