Ofertă acceptată Cumpărare directă

echipament sport de joc fotbal

Număr anunț
DA41041627
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL JIUL PETROSANI (CUI 26065160)
Furnizor / câștigător
ASPORT S.R.L. (CUI 47631326)
Cod CPV
37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.764,46 RON
Valoare atribuită
8.764,46 RON
Data publicării
24.08.2026 18:39
Termen limită
30.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 14:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.764,46 RON

din 8.764,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.