Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII PUBLICARE ANUNT

Număr anunț
DA41055733
Autoritate contractantă
COMUNA COSTESTI (CONSILIUL LOCAL COMUNA COSTESTI) (CUI 16403360)
Furnizor / câștigător
ZIARUL EVENIMENTUL SRL (CUI RO16081370)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
725 RON
Valoare atribuită
725 RON
Data publicării
26.08.2026 13:08
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
26.08.2026 13:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

725 RON

din 725 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.